وکیل تجاوز در اصفهان|مشاوره تلفنی سریع و 24 ساعته

وکیل تجاوز در اصفهان

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09225192408)

وکیل تجاوز در اصفهان
وکیل تجاوز در اصفهان

وکیل تجاوز در اصفهان به چه شخصی گفته می شود؟

در پرونده های حقوقی مرتبط با تجاوز جهت رها شدن از اتهام تجاوز و یا اثبات اتهام به متجاوز ،  شما به وکیل پایه یک دادگستری احتیاج دارید ، که از قوانین و مقررات و آیین نامه های این حوزه به خوبی آگاه باشد و بتواند در زمان مناسب بهترین تصمیم را اتخاذ کند ، یک وکیل تجاوز مجرب در اصفهان کلیه مراحل قانونی را به درستی انجام می‌دهد و وجود او بسیار تاثیرگذار می‌باشد و توانایی این را دارد که بیشتر رای ها را به نفع شما برگرداند ، پس در ایران قوانین و مقررات بسیاری در این حوزه وجود دارد ، که یک وکیل مجرب خوب می داند که در چه مکانی از کدام قانون ها و تبصره ها استفاده کند .

راه های ثابت کردن تجاوز جنسی به شرح زیر می باشد:

باید بگوییم که راه های ثابت کردن تجاوز جنسی بسیار کم می باشد و سخت هست ، زیرا یک سری محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد و یک وکیل تجاوز حرفه ای می تواند به شما در این زمینه کمک کند ، همچنین باید بگویم که در قوانین کیفری تجاوز جنسی به عنوان یک جرم مستقل در نظر گرفته نشده است و تنها مواردی که می‌توان برای آنها مجازاتی قرارداد روابط نامشروع ، زنا و تجاوز به منافی عفت می باشد ، علی رغم این موارد یک سری راه ها وجود دارد ، که بتوان با کمک آن ها به اثبات تجاوز جنسی پرداخت . در زیر به بیان راه های اثبات تجاوز جنسی می پردازیم :

_ علم قاضی : علم قاضی یکی از راه ‌های اثبات جرم تجاوز می‌باشد ، از قوانین جمهوری اسلامی این مورد آورده شده است ، که بر اساس ماده ۲۱۱ قانون مجازات اسلامی بیان شده است که علم قاضی به معنای یقین حاصل از مستندات و مدارکی که به وی ارائه شده است می باشد ‌. در مورد هایی که حکم قاضی با توجه به مدارکی که ارائه شده است ، معین می گردد . قرائت تعداد و چیستی مدارک از طرف قاضی الزامی می باشد ،  مدارکی که باعث می گردد که قاضی با توجه به آنها به صدور حکم  بپردازد ، به صورت زیر می باشد :

۱_ بودن مدارکی مانند چت ، پیامک ، عکس و فیلم در فضای مجازی .

۲_ شهادت دادن اشخاصی که با چشم خود تجاوز را دیده اند ، در مورد هایی که شهادت شاهد احتیاج هست .

۳_ مدارک و آزمایش ها از معاینات و محل تجاوز .

۴_ نظریه کارشناس .

وکیل تجاوز در اصفهان
وکیل تجاوز در اصفهان

شهادت:

شهادت نیز یکی از روش های اثبات تجاوز می باشد ، البته باید گفت که این موضوع بسیار سخت است ، زیرا بیشتر تجاوز هایی که صورت گرفته است ، به دور از چشم دیگر افراد و در خفا اتفاق افتاده اند و همین موضوع باعث شده که شخص خاصی جهت شهادت تجاوز وجود نداشته باشد . موضوع دیگر این است که تعداد اشخاص کافی جهت گزارش تجاوز باید بین چهار مرد و یا سه مرد و یا دو زن باشد ، تا مورد قبول واقع گردد ، در برخی موقع ها فردی شاهد تجاوز بوده است ، اما به دلیل اینکه از رخ دادن اتفاقی برای خود می‌ترسد ، اعتراف نکرده است .

اقرار:

از ساده ترین و بهترین راه های اثبات این جرم اقرار می باشد جهت پیگیری بهتره یک موضوع یک وکیل تجاوز مجرب می‌تواند به پیگیری کلیه مراحل قانونی بپردازد و مجرم را به مرحله محکومیت برساند ، البته باید گفت که قاضی حکم نهایی را صادر می کند ، ولی یک وکیل می تواند در جهت ارائه مدارک و دیگر مراحل بسیار کمک کند و تاثیرگذار باشد ، البته باید گفت که اثبات جرم از طریق اقرار به صورت نوشتاری و گفتاری انجام می‌گیرد و فرد از این طریق انجام جرم را بر عهده خود میگیرد و وکیل می تواند به پیگیری این امور بپردازد و روند این پرونده را به درستی طی کند و به احقاق حقوق شما بپردازد .

مجازات تجاوز جنسی

باید بگوییم که اثبات تجاوز یکی از سخت ‌ترین موارد کیفری و حقوقی در ایران می باشد ، که بهتر است جهت اثبات این جرم نزد یک وکیل متخصص بروید و کارهای خود را به او بسپارید در قانون ما تنها یک ماده در حوزه تجاوز هست که آن هم ماده ۸۲ قانون مجازات اسلامی می باشد که مجازات زنای به عنف را معین می کند ، در این ماده بیان شده است که تجاوز به عنف به رفتارها و اعمال جنسی مجرمانه اطلاق میگردد ، که با توسل به زور ، تهدید ، اجبار و بدون رضایت زن و علیرغم مقاومت او با آمیزش جنسی انجام می گیرد و منجر به دخول می گردد .اکراه در جرم تجاوز چگونه است اگر شخص متجاوز را قتل برسانیم آیا تحت عنوان اکراه در قتل قابل بررسی است؟

تجاوز و را بطه نامشروع چه تفاوتی با هم دارند مجازات رابطه نامشروع چیست برای بدست آورن پاسخ این سوالات مقاله وکیل رابطه نامشروع در شیراز را مطالعه کنید و در صورت نیاز با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

تجاوز جنسی چیست؟

از مهمترین جرمی که علاوه بر نظم عمومی ، اخلاق را نیز به خطر می‌اندازد و احساسات و عواطف انسان را جریحه دار می کند و تا سالیان سال قربانیان آن دارای بیماری های روحی و روانی می شوند ، تجاوز جنسی می باشد . تجاوز جنسی در بیشتر موارد عملی است که توسط مردان علیه زنان انجام می گیرد ، اما باید گفت که بزه‌ دیده تجاوز جنسی الزاماً زنان نمی‌ باشند و امکان دارد مردان و یا حتی کودکان ، بزه دیده این جرایم باشند . اگر موقع ارتکاب جرم جنسی مرتکب جهت جلب رضایت بزه دیده جهت برقراری رابطه جنسی از اعمال فشار روانی استفاده کرده باشد و فرد را اغفال کرده باشد  ،عمل او جزو تهاجمات جنسی هستد ، ولی اگر از طریق فشار فیزیکی مانند استفاده از اسلحه ، کتک کردن و غیره برای بی دفاع کردن بزه دیده و برای مجبور کردن او به انجام عمل جنسی استفاده کند ، عمل ارتکابی او تجاوز جنسی می باشد   البته باید گفت که در عمل به هر دوی این جرم ها ، جرم جنسی یا سوء استفاده جنسی گفته می‌شود و هر دو قربانیان به یک اندازه دچار آسیب روحی شده اند ، اما باید گفت که تجاوز جنسی از شدیدترین مصادیق جرایم جنسی می باشد و هنگامی تحقق می یابد که مردی با مردی دیگر یا زنی به دور رضایت آنها مقاربت جنسی داشته باشند .

وکیل تجاوز در اصفهان
وکیل تجاوز در اصفهان

زنای به عنف چیست؟

این مورد یکی از انواع زنا هست .  زنا به معنای رابطه جنسی بین زن و مردی می باشد ، که زن و شوهر نیستند .  عنف نیز به معنای زور و خشونت می باشد .  زنای به عنف به معنی این است که مردی به زور و بدون رضایت یک زن اقدام به رابطه جنسی با او کند .  که به آن تجاوز به عنف گفته می شود . باید بگوییم که در تبصره ۲ ماده ۲۲۴ قانون مجازات اسلامی آمده که هرگاه فردی با زنی که راضی به زنای با او نباشد ، در حال مستی ،  خواب یا بیهوشی زنا کند . رفتار او در حکم زنای به عنف می باشد ، جهت ثابت کردن و بررسی شواهد و مدرک های موجود جهت تجاوز می تواند ،  نزد یک وکیل تجاوز بروید و از او کمک بگیرید تا بتواند در برابر قاضی و در دادگاه به دفاع از شما بپردازد .

وکیل تجاوز در شیراز این گونه مینویسد که زنا از راه فریب دادن دختر نابالغ یا از راه ربابه در ترساندن زن و تهدید می باشد .  اگرچه که موجب تسلیم می شود ، در حکم زنای به عنف هست ‌. وکیل تجاوز می تواند به این موضوع رسیدگی کند. موارد گفته شده را وکیل تجاوز در اصفهان نیز این مورد را تایید و در صورت نیاز برای مشاوره فعال میباشد.

مجازات زنا به عنوان یک مجازات حدی می‌باشد ،  مجازات این عمل قبیح در ماده ۲۲۴ قانون مجازات اسلامی آورده شده است  ، با توجه به این ماده قانون مجازات زنای به عنف اعدام فردی که اقدام به زنا کرده است می باشد . در اجرای این حکم تفاوتی میان این موضوع که زانی غیر جوان جوان بوده است و اینکه محصن یا غیر محصن بوده است ، وجود ندارد .

همچنین زنا به عنف اگر که زن باکره باشد ، مرتکب به علاوه بر مجازات زنای باز باید ارزش بکارتی که از بین برده است و مهرالمثل زن را پرداخت کند

وکیل تجاوز در اصفهان
وکیل تجاوز در اصفهان

. ولی اگر زن باکره نباشد ، علاوه بر مجازات اصلی  ،محکوم می‌شود و باید مهرالمثل را پرداخت کند .