وکیل در ابرکوه|وکیل ابرکوه|مشاوره 24 ساعته

وکیل در ابرکوه

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09222652408)

وکیل در ابرکوه
وکیل در ابرکوه

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در ابرکوه تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در ابرکوه در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

حق الوكاله وكيل:

وکیل در مقابل قبول وکالت و على الاصول به نسبت حجم اقدامات واعمال انجام شده در حدود قرارداد و اگر که قراردادی در این خصوص بسته نشده باشد، درحدودتعرفه قانونی، مستحق حق الوكاله است. بنابراین بر اساس پرونده شما حق الوکاله متفاوت تر خواهد بود چرا که یکسری از پرونده ها نیازمند کار کردن بیشتری میباشند.

البته امروزه در جامعه وکلا مشکل نوسان قیمت در حق الوكاله بسیاری از افراد را نگران کرده است باید بگوییم دلیل متفاوت بودن حق الوکاله ها از جانب وکلای مختلف دلایل بسیاری را شامل میشود از جمله حسن شهرت وکیل،در بعضی از موارد تحصیلات عالیه وکیل،تعداد پرونده هایی که با موفقیت همراه شده است و…..پس بنابراین اگر که به چند وکیل مراجعه کردید و مشاهده نمودید که هر کدام قیمت متفاوت تری را پیشنهاد میدهند،

تعجب نکنید چرا که امری طبیعی است بلکه به دنبال این باشید که چرا یکسری از وکلا با حق الوکاله بیشتری پرونده شما را قبول میکنند؟؟؟و زمانی که جواب این سوال را متوجه شدید قطعا وکیل خود را پیدا خواهید کرد.که خب در یکسری از موارد وکلا به دور از عرف حق الوکاله بیشتری مطالبه میکنند در حالی که یک وکیل دیگر با حق الوکاله کمتر همان کاری را انجام خواهد داد که وکلای دیگر انجام میدهند،البته گاهی اوقات بر اساس موضوع پرونده این قضیه کاملا متفاوت خواهد بود چرا که هر پرونده های را نمیشود به هر وکیلی سپرد و برای مثال موضوعاتی که با جان انسان ها روبرو است از قبیل زنا،مواد مخدر،قتل….که ممکن است شخص به موجب ان بی گناه اعدام شود بهتر است وکلای با تجربه تری اتخاذ شود.

وکیل در ابرکوه
وکیل در ابرکوه

به پیشنهاد سایت یاروکیل میتوانید برای مشاوره با وکلای شهرستان های اطراف خود به آدرس مقاله شهرستان مورد نظر بروید یا آن را در سایت سرچ کنید برای مثال مقاله ای تحت عنوان وکیل در خاتم نیز در سایت موجود میباشد

آثار وکالت نسبت به شخص موکل:

باتحقق امر وکالت، همه اقدامات و اعمالی که وکیل در موضوع وكالت وحدود اختیارات تعيين شده است را انجام میدهد به منزله ی اقدامات واعمال موکل میباشد. پس موکل باید سعی کند که کمی نظارت به کارهای وکیل خویش داشته باشد البته عموما وكلا چون در شرح وظایفشان ذکر شده است موكل خویش را در جریان پرونده مطلع می سازند، منتها عقل حکم میکند که خود موكل نیز کمی پیگیر باشد. که حال در باب موضوع بالا برای مثال میتوان چنین بیان کرد که شخص موکل مکلف خواهد بود که هزینه های قانونی را، با اعلام وکیل، در مهلت مقرر پرداخت کند. در غیر اینصورت مسئولیت پیامدهای آن به عهده ی وکیل نخواهد بود.یا انکه وکیل صحبتی را در دادگاه از جانب موكل خویش بیان میکند بدون انکه موکل نسبت به صحبت بیان شده از جانب وکیل اطلاعی داشته باشد.

 پرداخت حق الوكاله وكيل از جانب موكل باید به چه صورت باشد؟

در اصل شخص موکل مکلف میباشد که حق الوکاله را بر اساس قرارداد و چنانچه قراردادی منعقد نشده باشد بر اساس تعرفه به وکیل خود پرداخت کند و موکل موظف خواهد بود که تمام شرط و شروطی را که برای حق الوکاله شخص وکیل ذکر میشود را انجام بدهد،که در صورت انجام ندادن مواردی که در قرارداد ذکر شده است بعد از به اتمام رسیدن پرونده وکیل میتواند از موکل خویش شکایت کند.

وکیل در ابرکوه
وکیل در ابرکوه

استفاده کردن از یک مشاوره حقوقی خوب و داشتن یک مشاوره حقوقی خوب برای تمام موارد حقوقی میتواند بسیار زیاد کمک کننده باشد،در حالی که بسیاری از افراد از مراجعه کردن به مشاورین حقوقی سر بازمیزنند که اینچنین موضوعی در اینده پیامدهای خوبی نخواهد داشت.

و باید بیان شود چه افرادی که به مشاورین حقوقی مراجعه نمیکنند و به صورت مستقیم و در یک جلسه پرونده خود را به یک وکیل میدهند یا انکه به طور کل به هیچ نوع مشاوره حقوقی و حتی وکیل مراجعه نمی کنند و چه افرادی که فقط به مشاوره حقوقی اتکا میکنند و در اینده برای خود وکیلی اتخاذ نمیکنند پشیمان خواهند شد.هر دو مورد بالا اشتباه است اگر مشاور حقوقی شما صلاح دانست که شما باید در طی پرونده وکیل داشته باشید حتما برای خود وکیلی اتخاذ کنید و صرفا بر اساس صحبت هایی که در جلسات مشاوره گفته شده است خودتان امر شکایت کردن را به تنهایی پیش نبرید.

متاسفانه امروزه عموم افراد مشاوره حقوقی را حتما همراهی با شغل وکالت میدانند، منتها ممکن است شما به شخصی مراجعه کنید،برای مشاوره که صرفا رشته حقوق خوانده باشد و وكيل نباشد. نیازی نیست برای اکثر موارد حقوقي خويش حتما به وکلا مراجعه کنید بلکه گاهی اوقات یک فردی که در رشته حقوق تحصیل کرده است و وکیل نیست میتواند به شما آن کمک لازم را برساند.

مشاورین حقوقی در مرحله اول به شما راهکار میدهند که بهترین کار در باب مورد شما چیست و سپس بعد از ارائه دادن راهکارها نحوه عملی کردن راهکار ها را برای شما توضیح میدهند، برای مثال شما طلبی را میخواهید از شخصی وصول کنید، ممکن است مشاوره حقوقی بنا بر مدارک موجود که ناکافی است به شما بگوید بهتر است با شخص بدهکار کنار بیاید،یا حتی آنکه بر اساس شواهد و مدارک موجود و بر اساس نوع عملکرد بدهکار بگوید حتما باید شکایت کنید. در اصل تحليل مشاوره اول از کنار آمدن این است که چون شما مدارک کافی را ندارید و یا حتی اینکه چون بدهکار واقعا در حال حاضر توانایی مالی ندارد بهتر است که به جای به زندان انداختن آن به ان فرصتی بدهید تا طلب شما را مهیا کند،

چرا که در بعضی از موارد ممکن است پروسه های قانونی نه تنها طولانی و وقت گیر باشد بلکه شما را به آنچه که میخواهید نمی رسانند، پس بهتر آن است که به صحبت های مشاوره حقوقی خود گوش فرا دهید و به دور از تعصبات شخصی خویش عمل کنید. در خصوص راهکار مشاوره حقوقی دوم که همان شکایت کردن بود باید بیان شود که،در بیشتر مواقع بر اساس موضوع پرونده امری ضروری و لازم است، چرا که برای افرادی که قصد کلاهبرداری یا اختلاس دارند نمیشود از در صلح وارد شد، بنابراین برای مبالغ بالا بهتر است شکایت شود، چرا که ممکن است هزینه وکیل و روند دادرسی بسیار ناچیز تر در برابر طلب باشد و اتخاذ یک وکیل مناسب بتواند شما را به حقتان برساند.

وکیل در ابرکوه
وکیل در ابرکوه

سایت یاروکیل پیشنهاد میکند که مقاله وکیل در تفت را مطالعه کنید چرا که درباره وکیل معاضدتی و  حق مشاوره وکلا در این مقاله توضیحاتی کاربردی داده شده است

یک مشاوره حقوقی مناسب و کاربلد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در واقع باید با مطالب به روز آشنا باشد به خصوص قوانین جدید چرا که ارائه راهکارها ملزم دانستن قوانین جدید است سود جو نباشد. در بسیاری از موارد دیده شده است که پرونده ها و موضوعاتی که با یک جلسه مشاوره حل می شده است به درازا کشیده شده است و فرد هزینه زیادی را به وکیل میدهد تا وکالتش را به عهده بگیرد در حالی که بر اساس موضوع پرونده اصلا نیازی به شخص وکیل نبوده و صرفا ارائه راهکار و ترفند های حقوقی لازم بوده است.

در رشته حقوق یا فقه حقوق حتما تحصیل کرده باشد. وكيل بودن یا نبودن مشاوره حقوقی بسته به نظر شما میباشد زیرا ممکن است مشاوره حقوقی شما یک قاضی باشد یا یک وکیل یا کسی که صرفا در رشته حقوق تحصیل نموده است.

راز دار باشد چرا که ممکن است شما در حین مشاوره حقوقی بخشی از زندگی خویش را که مهم و حیاتی است و افشا شدن آن باعث از بین بردن ابرویتان شود، با مشاوره حقوقی در میان بگذارید، بنابراین به مشاورین حقوقی مراجعه کنید که در سایت کانون وکلای دادگستری وکلایی وجود دارند که عمل مشاوره حقوقی را انجام میدهند، که خب این سایت اعتبار بالایی دارد و حتی میتوانید عملکرد وکلا را بر اساس نظرات موجود مشاهده بفرمایید.