وکیل در اردکان|وکیل اردکان|مشاوره 24 ساعته

وکیل در اردکان

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09222652408)

وکیل در اردکان
وکیل در اردکان

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در اردکان تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در اردکان و وکیل در بافق در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

اختیارات وکیل در اردکان

_ وکالت در ادعای اعسار .

_ وکالت در ورود اشخاص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث .

_ وکالت در دعوای یا در استرداد دادخواست .

_ وکالت در مشخص کردن کارشناس و مصدق .

_ وکالت در ارجاع دعوا به داوری و مشخص کردن داور .

_ وکالت در ادعای جعل یا تردید و انکار نسبت به سند طرف و استرداد سند . در این زمینه میتوانید با وکیل جعل در شیراز و وکیل جعل در اصفهان مشورت نمایید

_ وکالت راجع به اعتراض به رای ، فرجام خواهی ،  اعاده دادرسی و تجدید نظر .

_ وکالت در قبول یا رد سوگند .

_ وکالت در دعوای متقابل و دفاع در مقابل آن .

_ وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوای ثالث .

_ وکالت در دعوای خسارت .

_ وکالت در توکیل .

_ وکالت در تعیین جاعل .

_ وکالت در سازش و مصالحه .

وکیل چک و سفته کیست؟

به وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه امور مالی و سفته فعالیت می کند و می تواند وجه مطالبه را به صورت قانونی پیگیری کند ، وکیل چک و سفته گفته می شود . امروز جهت آسان شدن تجارت ، اکثر معامله ها از طریق چک و سفته انجام می گیرد ، بنا بر دلایلی مانند بدحسابی و بدقولی و نبود نقدینگی و رکود اقتصادی ، برخی از چک ها در زمان موعد آن ، نقد نمی‌شوند و برگشت می خورند . در موضوع دعاوی مالی و دعاوی چک و سفته ، به وکیل چک و سفته احتیاج است . حرفه وکالت بسیار پیچیده و دارای موضوعات گوناگون می باشد  ، به همین دلیل یک فرد عادی از این قوانین آگاهی کامل ندارد و امکان دارد در دعاوی به مشکل بر بخورد و به همین دلیل بهتر است ، که به وکیل دعاوی چک و صفحه مراجعه کند و از او مشاوره بگیرد و یا اینکه کارهای خود را به او بسپارد . پس با مراجعه به وکیل چک و سفته می‌توانید ،  دعاوی را به صورت قانونی پیگیری کنید .

 وظایف وکیل دعاوی چک و سفته:

_ وکیل چک و سفته باید ثابت کند که چکی که صادر شده است ، جهت معاملات نامشروع و ربا نیست . اگر این قضیه ثابت شود که چک جهت معاملات ربا و نامشروع است ، هم  چک وصف کیفری ندارد و از لحاظ حقوقی نیز ارزشی ندارد .‌ پس وکیل دعاوی مالی باید ثابت کند که صدور چک چه علتی دارد . اگر چک به لحاظ  جوانب قانونی صحیح باشد ، اما به دلیل نداشتن موجودی برگشت بخورد ،  علاوه بر جنبه حقوقی از لحاظ کیفری هم قابل پیگیری می باشد . پس و کیم چک و سفته می تواند و هم از لحاظ حقوقی و هم از لحاظ کیفری به بررسی پرونده بپردازد .

ویژگی های وکیل دعاوی مالی

_ وکیل مالی باید بر فرایند و چگونگی توقیف اموال آگاه باشد .

وکیل در اردکان
وکیل در اردکان

_ وکیل مالی باید از قوانین انواع سند های تجاری ،  مثل چک و سفته آگاهی داشته باشد .

_ وکیل دعاوی مالی باید بر چگونگی اداره جلسه دادگاه آگاهی داشته باشد .

_ وکیل دعاوی مالی باید در دفاع از چک کیفری و دوری از حقوق شدن‌چک آگاهی داشته باشد .

چک های بدون تاریخ : چکهای بدون تاریخ جنبه کیفری ندارند و تنها به لحاظ حقوقی توسط وکیل مالی پیگیری می‌شود .

چک های بدون تاریخ و بدون امضا : وصول و پرداخت برخی چک ها مشروط به شرط هایی  است که در چک یا در متن  جداگانه با مشخصات کامل آورده شده است . زمان شما به وکیل دعاوی چک و سفته احتیاج دارید که چکی بدون تاریخ و بدون امضا باشد . در این مرحله وکیل دعاوی مالی باید اثبات کند ، که این شرط ها در متن چک آمده و وصول نشده ، به همین دلیل این چک بی محل نیست . و یا اینکه کلیه شرط ها  در چک درج شده است و چک دارای ارزش حقوقی می باشد .  در این زمان وکیل چک باید به جنبه حقوقی طرح دعوی بپردازد و چک را وصول کند .

چک سفید امضا : برخی از  چک ها بدون درج مبلغ از طرف صاحب حساب صادر شده اند و توسط دارنده چک مبلغ آن نوشته شده است ، اگر این امر ثابت شود ، وکیل دعاوی مالی باید به لحاظ حقوقی به این پرونده رسیدگی کند .

دعاوی چک و سفته بسیار گوناگون و گسترده هستند و به گونه ای می باشند که اگر قانونی به آن رسیدگی نشود ، امکان دارد  خسارت‌های مالی بزرگی را به بار بیاورند ، به همین دلیل مطالبه و پیگیری چک و سفته از طریق وکیل پایه یک دادگستری با تجربه به شما کمک می‌کند ، که از خسارت های مالی بزرگ دوری کنید و به زودی به حق خود برسید و حق شما ضایع نگردد .

شما میتوانید علاوه بر مشورت با وکیل در شهر خود با وکیل در شهر های دیگر از جمله شهر های اطراف خود مشورت کنید که از جمله شهر های اطراف میبد که در تمامی مسائل حقوقی و کیفری وکیل فعال دارد وکیل در بهاباد میباشد.

وکیل مالیاتی

مالیات چیست ؟ به مبلغی که دولت از طریق سازمان امور مالیاتی کشور از شرکت ها ، افراد و موسسه‌ها می‌گیرد ، مالیات گفته می‌شود . یکی از ابزار کسب و درآمد برای دولت ، مالیات می باشد . مالیات یک ابزار سیاستگذاری اقتصادی جهت دولت است ، که دارای دو نوع غیرمستقیم و مستقیم می باشد و قوانین و شرایط بسیاری دارد .

 وکیل مالیاتی کیست ؟

به وکیل پایه یک دادگستری که در حوزه های مالی و حسابداری دارای تخصص می باشد و همچنین وکیل در مهاباد میگوید که   بر قانون و مقررات مالیاتی مسلط باشد و دارای تجارب کافی در این زمینه باشد را وکیل مالیاتی گفته می شود . یک وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی با تسلطی که بر قوانین و مقررات و آیین نامه ها دارد ،  می تواند به اداره شرکت در امور مالیاتی کمک کند .  وکیل مالیاتی می تواند با پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی به شرکت‌ها کمک کند .

_ وکیل مالیاتی  با انجام مشاوره‌های مالی برای شرکت و ایجاد صورتهای مالی دقیق و با نظارت بر عقد قرارداد ها و و بررسی دریافتی ها و پرداختی ها به پشتیبانی مالیاتی شرکت می‌پردازد .

_ وکیل مالیاتی با در دست گرفتن اظهارنامه های مالیاتی و پرونده های مالیاتی و حل آنها به دادرسی مالیاتی شرکت‌ها می پردازد .

وکیل در اردکان
وکیل در اردکان

نحوه کمک گرفتن از مشاور یا وکیل مالیاتی در کسب و کار :

مشاور مالیاتی می تواند به صورت زیر به افراد کمک کند :

_ ثبت تمامی صورت های مالی و قراردادها .

_ حل موردی پرونده های مالیاتی .

_ پشتیبانی مالیاتی .

چه افرادی به وکیل احتیاج دارند ؟

با توجه به موارد زیر اگر نیاز به وکیل دارید میتوانید روش انتخاب وکیل در سایت را در مقاله وکیل در میبد مطالعه نمایید

اگر یک فرد حقیقی یا حقوقی دارای مشکلات زیر باشد می تواند به وکیل مالیاتی مراجعه کند :

_ اگر فرد بخواهد  یک تجارت را شروع کند .

_ اگر در امور مالیاتی مشکلی ایجاد شده باشد .

_ اگر خواهان استخدام افراد و ایجاد تجارت بین المللی باشد .

_ جهت پیش بینی دارایی های مشمول مالیات در زمان فوت .

وظایف مالیاتی اشخاص حقوقی به صورت زیر می باشد :

_ تکمیل اظهارنامه مالیاتی سالانه و ارسال آن در زمان مقرر .

_ تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی .

وکیل در اردکان
وکیل در اردکان

_ ثبت نام گواهی مالیات بر ارزش افزوده و تمدید یک ساله و یا شش ماهه آن .

_ پلمپ دفاتر قانونی شرکت و تحریر آن بر اساس قانون .