وکیل در بافق|وکیل بافق|مشاوره 24 ساعته

وکیل در بافق

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09222652408)

وکیل در بافق
وکیل در بافق

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در بافق تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در بافق و وکیل در بهاباد در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

سرمایه گذاری در شرکت :

در صورت داشتن شریک های تجاری و سرمایه گذاران در شرکت به حضور یک وکیل در شرکت و یا موسسه تجاری احتیاج می‌باشد وکیل شرکت می‌توانند رابطه ای  قانونی و شفافی را  در ارتباط با سرمایه گذاران ،  سهامداران و شرکای تجاری تعریف کند تا این ارتباط به صورت خوبی پیش برود . پس تعریف همکاری شرکت با افراد خارج از آن از فعالیت های  وکیل شرکت می باشد . همچنین افرادی که خواهان سرمایه‌گذاری در شرکت شما می باشد و با شرکت وارد تعامل می شوند بیشتر از هر چیزی چیزی احتیاج دارند که به گونه ای شفاف با جزئیات قانونی و حقوقی سرمایه گذاری آشنا شوند ، یک وکیل شرکت می‌تواند به گونه‌ای مناسب روابط خوبی را با سرمایه گذاران برقرار کند و سرمایه ‌گذاری آنها را در شرکت آسان سازد .

با توجه به صحبت های وکیل در اردکان که در مقاله مربوط به خود گفته است هر شرکت باید توجه داشته باشد میبایست مالیاتی را به دولت بدهد حال مالیات چیست ؟ به مبلغی که دولت از طریق سازمان امور مالیاتی کشور از شرکت ها ، افراد و موسسه‌ها می‌گیرد ، مالیات گفته می‌شود.

وکیل مهاجرت :

وکیل در بافق
وکیل در بافق

وکیل مهاجرت به فردی گفته می‌شود که با تنظیم قرارداد با افراد ، یک سری از امور و یا  کلیه اقدامات آن ها را جهت مهاجرت به دیگر کشورها انجام می دهند .  وکیل مهاجرت باید تمامی اقدامات لازم را بر اساس قرارداد انجام دهد و بیشتر از هزینه هایی که در قرارداد مشخص شده است ،  هزینه نکند . وکیل هایی که بر اساس روال قانونی ، پروانه وکالت را دریافت می کنند ،  می توانند در کلیه دعاوی حقوقی شرکت و به وکالت بپردازند . اما بعضی از وکیل ها تنها در بعضی از دعاوی خاص فعالیت می کند و در آن تجارب بسیاری بدست  می آورند ،  به طور مثال وکیل هایی که تنها در دعاوی خانوادگی یا در دعاوی تجاری فعالیت می کنند .‌ افراد به دلایل گوناگون مانند اشتغال  ، سرمایه گذاری  ، تحصیل و استقلال به دیگر کشورها مهاجرت می‌کنند که دارای جنبه‌های حقوقی مهمی می باشد و فردی که خواهان مهاجرت به دیگر کشورها است ، باید با شرایط مهاجرت کشور مقصد آشنا باشد و بر اساس روال قانونی اقدام به پذیرش و مهاجرت کند .

وکیل مهاجرت فردی است  که از تمامی این موضوعات و روال قانونی آگاه می باشد ،  به همین دلیل می‌تواند در زمان کوتاه و با شانس بیشتری پذیرش فرد را ، جهت مهاجرت بگیرد .

کشورهای مختلف دنیا دارای قانون های حقوقی داخلی به خصوص خود می باشد ، به خصوص در زمینه پذیرش اتباع از کشورهای دیگر دارای حساسیت های بسیاری هستند ، به همین دلیل مسافرت به این کشورها و یا مهاجرت به آنها دارای یکسری قانون ها هست ، که این قانون ها در قالب رشته ای به عنوان حقوق بین الملل خصوصی می باشد . پس اگر فردی قصد مهاجرت یا سفر به دیگر کشورها را داشته باشد ، ابتدا باید با قوانین ناظر بر اتباع خارجی آشنایی داشته باشد و بداند که شرایط اقامت یا تابعیت اتباع دیگر کشور ها چگونه می باشد . همینطور باید بگوییم که اشخاص می توانند بدون وکیل اقدام به مهاجرت کنند و امور مرتبط با مهاجرت را انجام بدهند ، اما اگر یک وکیل مهاجرتی کنار آنها باشد ، به دلیل آشنایی با قواعد حقوقی کشور مقصد می‌تواند نقش خیلی مهمی را در تضمین مهاجرت فرد داشته باشد و به طور کلی شانس پذیرش مهاجرت فرد بیشتر می شود . اگر فرد قصد مهاجرت کاری تحصیلی و یا سرمایه‌گذاری به دیگر کشورها را داشته باشد می تواند از یک وکیل مهاجرت استفاده کند ، تا تمام اقدامات آن را انجام دهد و پذیرش مهاجرت را برای فرد بگیرد ، به گونه‌ای که دیگر نیازی به انجام اقدامات توسط موکل نباشد . همینجا فرد می تواند تنها به وکیل مهاجرت مراجعه کند و از مشاوره های او استفاده کند و خود اقدامات لازم را انجام دهد ، پس فرد می تواند ، جهت مشاوره مهاجرت به وکیل مهاجرت مراجعه کند و از او مشاوره های لازم را بگیرد .

وظیفه های وکیل مهاجرت

_ ابتدا وکیل مهاجرت باید یک قرارداد معین را  با متقاضی منعقد کند و در آن تمامی اقداماتی را که می‌خواهد از طریق وکالت شخصی انجام دهد ، را مشخص کند .

وکیل در بافق
وکیل در بافق

_ زمان امضای قرارداد مهاجرتی میان وکیل و موکل باید مفاد قرارداد به صورت دقیق مطالعه شود .

_ وکیل مهاجرت باید کلیه اقدامات حقوقی ،  تشریفاتی و اداری مرتبط با گرفتن پذیرش مهاجرت را انجام دهد ، به گونه‌ای که در هیچ مرحله ای احتیاجی به انجام اقدامات توسط موکل نباشد .

_ وکیل مهاجرتی باید تنها در چارچوب قرارداد مهاجرتی که منعقد شده است ، اقداماتی را انجام دهد و تنها هزینه هایی را جهت انجام آن بپردازد که لازم باشند و هزینه‌های بیشتر از موکل خود مطالبه نکند .

_ وکیل مهاجرت باید کلیه اقدامات  در ارتباط با دریافت پذیرش را به موکل اطلاع دهد و در تمامی اقداماتی که انجام می‌دهد ، بر اساس مصلحت موکل رفتار کند و اگر تخلفی در این زمینه انجام شود ، می توان از وکیل شکایت کرد .

_ اگر وکیل مهاجرتی تنها قصد ارائه مشاوره در ارتباط با مهاجرت را دارد ، باید تمامی مشاوره او دارای اطلاعات قانونی و صحیح به متقاضی باشد ،  و از آخرین اقدام آن و روش ها جهت مهاجرت ،  برای موکل خود توضیح دهد .

 

وکیل ثبت احوال :

یکی از پرکاربرد ترین موضوعات در جامعه ، امور گوناگون  ثبت احوال می باشد . همواره مشکلات بسیاری در زمینه امور مرتبط با ثبت احوال  وجود دارد ،  بنابراین جهت دریافت مشاوره حقوقی در زمینه ثبت احوال بهتر است که به یک وکیل امور ثبت احوال مراجعه کنید .

به وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه ی امور ثبت احوال مشغول به فعالیت می باشد ، وکیل ثبت احوال گفته می شود .

وکیل در مهریز تقاضاهای موجود در زمینه ثبت احوال را به شرح زیر میگوید :

_ تغییر سن .

_  دریافت مدارک المثنی .

_  تغییر سند .

_  تغییر نام و نام خانوادگی .

_  حذف نام همسر از شناسنامه .

تغییر سن در شناسنامه به شرح زیر می باشد :

وکیل در بافق
وکیل در بافق

برای اینکه بتوان سن خود را در شناسنامه تغییر دهید ،  باید با دلایل کافی اثبات کنید که به طور مثال :  شناسنامه شما متعلق به برادر یا خواهر شما بوده است و دیگر در زمان تولد شناسنامه برای شما صادر نشده بود .