وکیل در خاتم|وکیل خاتم|مشاوره 24 ساعته

وکیل در خاتم

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09222652408)

وکیل در خاتم
وکیل در خاتم

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در خاتم تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در خاتم و وکیل در تفت در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

اگر شما دارای مشکل حقوقی باشید ، یا تصمیم به طرح دعوی داشته باشید ، جهت مشاوره یا وکالت دادن می توانید به وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی مراجعه کنید . وکیل دادگستری باید مسیر صحیح دادرسی را از طرف موکل طی کند ، بگونه‌ای که موکل هیچ گونه درگیری با دعاوی پیش آمده و مشکل حقوقی نداشته باشد ،  پس یک مشاوره حقوقی وظیفه دارد راهکارهای صحیح بر اساس رویه دادگاه ها ، محاکمه ها و مراجع قضایی ارائه بدهد ، بگونه‌ ای که فرد بهترین نتیجه را بگیرد ، همچنین باید بگویم که مشاور حقوقی کار حساس تری را نسبت به وکیل در پیش دارد ، چرا که مشاور حقوقی باید راه درست را ارائه دهد که بر اساس تجربه ، علم و دانش حقوقی عمومی باشد ، پس باید مراجعه کننده خود را به گونه‌ای راهنمایی کند تا او بدون مشکل رویه قضایی را طی کند .

شما میتوانید جهت مشاوره، باوکلای شهرستان های اطراف از جمله وکیل در مهریز نیز تماس حاصل فرمایید

چرا باید از وکیل دادگستری ، مشاوره حقوقی گرفت ؟

جهت موفقیت در دعوی بهترین گزینه مراجعه به وکیل دادگستری و مشاور حقوقی می باشد ، بهتر است که کارهای خودتان را به یک وکیل دادگستری واگذار کنید و خودتان جهت حل آن اقدام نکنید . چرا که مشاوره حقوقی و وکیل دادگستری مراحل گوناگونی را گذرانده و دارای تجارب و دانش علمی بسیاری می باشند ، که می توانند به پیگیری مسائل حقوقی بپردازند و به خوبی به موکل خود پاسخگو باشند و دارای صداقت و اخلاق  سنجیده می باشند .

با توجه به نزدیک بودن ابرکوه به تفت وکیل در ابرکوه نیز برای مشورت به شما مناسب میباشد.

فایده های مراجعه به وکیل دادگستری و مشاور حقوقی :

_ یک وکیل دادگستری موکل خود را از نتیجه دعوی آگاه می کند و راه درست را به او نشان می دهد .

_ یک وکیل خوب دادگستری به گونه‌ای پرونده را پیش می‌برد ، که برای موکل هزینه‌های اضافی درست نشود بلکه در هزینه ها صرفه جویی شود .

_ یک وکیل دادگستری خوب با دانش حقوق تجارت و تخصصی که دارد ، راهکارهای حقوقی خوبی را پیشنهاد می دهد و به حل هر چه بهتر دعاوی می پردازد .

_ یکسری مسائل تخصصی در دعاوی وجود دارد ،  که تنها به وسیله دادگستری می‌داند چه زمانی آن ها را انجام بدهد ، تا به نتایج خوبی دست یابد .

_ یک وکیل دادگستری قبل از طرح دعاوی کلیه جوانب آن را بررسی می‌کند و به تحقیق در مورد آن می پردازد و دعاوی خود را با آگاهی کامل شروع می‌کند .

_  یک وکیل دادگستری دفاعیات احتمالی طرف دعوا را حدس می زند و به پیش بینی آن ها می‌پردازد و پاسخ آن را در جهت ارائه در جلسه رسیدگی آماده می کند .

_ اگر یک وکیل دادگستری با تجربه و خوب را انتخاب کنید ، مدت زمان دعاوی شما نیز کوتاه می‌شود ، چرا که یک وکیل خوب به خوبی دعوی را پیش می‌ برد و به حل پرونده شما در کوتاه ترین زمان ممکن می پردازد .

وکیل در خاتم
وکیل در خاتم

پس  وجود یک کارشناس حقوقی با تجربه می تواند ، خیلی از مشکلات ما را در مورد های گوناگون حل کند و از ایجاد آن جلوگیری کند .‌

امکان دارد که برای ما مشکلات بسیاری به وجود بیاید که در نهایت باید به محاکم قضایی مراجعه کنیم . و سپس باید برای حل مشکلات خود به یک وکیل دادگستری مراجعه کنیم تا به حل پرونده ما بپردازد ، اما اگر قبل از انجام هر کاری به یک وکیل دادگستری مراجعه کنیم و از او مشاوره بگیریم ،  باعث می‌شود بسیاری از کارها را انجام ندهیم یا اینکه به طور صحیح انجام دهیم به طور مثال هنگام قرارداد کاری تجاری و بازرگانی بهتر است که با یک وکیل مشورت کنید و از او مشاوره بگیریم .

همچنین شما با مراجعه به وکیل می‌توانید ، بسیاری از مشکلات روحی و روانی و استرس های خود را کاهش دهید . وقتی که شما به وکیل مراجعه می ‌کنید ، دیگر استرس درست انجام ندادن کار را ندارید و کلیه کارهای شما را وکیل انجام می‌دهد و شما با خیال راحت مطمئن هستید  که او با تخصص خود می تواند ، پرونده را به گونه‌ای صحیح پیش ببرد و از ایجاد مشکلات احتمالی جدید جلوگیری کند .

پس بار دیگر باید بگویم که اطلاعات عمومی افراد به حل پرونده های حقوقی شما کمک نمی کند ، بنابراین برای اینکه دعاوی شما به صورت صحیح پیش برود و پرونده شما حل شود بهتر است که به یک وکیل دادگستری مراجعه کنید تا او با تخصص ، اطلاعات و دانش حقوقی خود بتوانند به گونه‌ای صحیح پرونده شما را حل کند و از پایمال شدن حق شما جلوگیری کند . پس هنگام رویارویی با مشکلات حقوقی بهترین کار پیدا کردن یک وکیل خوب و مشورت با او و در نهایت سپردن کار های حقوقی خود به او می باشد . این کار احتمال به از به طلاق توافقی چگونه می باشد ؟

به طلاقی که زوجین باید در ارتباط با حضانت ،  مهریه ،  نفقه و اجرت المثل و غیره با یکدیگر توافق کنند . در آن زمان می توانند طلاق توافقی بگیرند .

وکیل در خاتم
وکیل در خاتم

نفقه چگونه می باشد :

هزینه‌ای که باید  از طرف مرد به زن پرداخت شود ،  نفقه گفته می شود .  طبق ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی در کشور ایران ، نفقه به کلیه احتیاجات متعارف و متناسب با وضعیت زن مثل پوشاک ،  اثاث منزل ،  هزینه‌های بهداشتی ،  هزینه های درمانی ، غذا و مسکن و خادم در صورتی که به آن  عادت یا احتیاج داشته باشد ، نفقه گفته می‌شود .

اگر زن از مرد تمکین نکند  بدون اینکه مانع قانونی وجود داشته باشد  ، وظایف زوجیت خود را انجام ندهد ،  مرد می تواند به او نفقه پرداخت نکند .  همچنین اگر طلاق از نوع رجعی باشد ، مرد باید در دوران عده ، نفقه زن را پرداخت نکند .

مهریه چگونه می باشد ؟

مهریه حق شرعی و قانونی زوجه می باشد ، که قبل از خواندن خطبه عقد با توافق زوجین مشخص می‌شود و به لحاظ قانونی و شرعی مرد باید آن را پرداخت کند ، که به محض جاری شدن عقد ، زن می تواند ، اقدام به مطالبه مهریه خود کند . مهریه به دو دسته مهریه عندالاستطاعه و مهریه عندالمطالبه تقسیم می شود :

مهریه عندالاستطاعه چیست ؟

زمان پرداخت مهریه عند  الاستطاعه به توانایی مالی مرد بستگی دارد ، چگونگی مطالبه مهریه این گونه می باشد که زن از دو طریق می توانند مهریه خود را بگیرد ،  راه اول باید از طریق دادگاه خانواده مهریه خود را مطالبه کند ، و راه دوم از طریق اجرای ثبت است .

مهریه عندالمطالبه چگونه می باشد ؟ زمان پرداخت مهریه عندالمطالبه به زمان درخواست زن جهت مطالبه آن بستگی دارد و مرد باید در هر صورت ، مهریه عندالمطالبه را پرداخت کند .

وکیل در خاتم
وکیل در خاتم

نتیجه نرسیدن دعاوی و ضایع شدن حق شما جلوگیری می کند .