وکیل در میناب|وکیل میناب|مشاوره 24 ساعته

وکیل در میناب

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در بندرعباس و مشاور حقوقی در بندرعباس

(09222652408)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در میناب تقاضا کردیم در مورد وکیل و وکالت توضیح دهد:

وکیل در میناب ، وکیل در سیریک در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

وکیل در میناب
وکیل در میناب

وظایف وکیل نسبت به موکل

این موضوع کاملا روشن است که وکیل در برابر موکل خود تعهداتی دارد.

وظایفی که یک وکیل در برابر موکل خود دارد بر اساس حدود اختیاراتی است که وکیل طبق وکالتنامه که با موکل تنظیم کرده است و امضا کرده است می باشد در وکالت نامه هایی که از سمت دفاتر اسناد رسمی به شکل رسمی صدور پیدا می‌کنند و یا وکالت نامه های قضایی که میان موکل و وکلای دادگستری بسته می شود در قسمتی از آن حدود اختیارات و وظایف وکیل کاملاً روشن شده است که طرفین بایستی در آن طبق خواسته خود حدود و اختیارات وکیل را معین کنند طرح دادخواست وکیل مرتبط با این موضوع است که او تا چه حدی و در چه مسائلی از موکل اجازه و اختیار دنبال کردن موضوع را داشته باشد ممکن است فردی وکیل باشد و تنها امورات اداری موکل درسازمان شهرداری را انجام دهد اما ممکن است فرد دیگر وکیل باشد تا امورات موکل را در دادسرا و دادگاه بدوی انجام دهد.

جرائم اقتصادی کیفری میباشند و اگر  نمیدانید مرجع رسیدگی به جرایم اقتصادی کجاست ؟ پاسخ این سوال را میتوانید در مقاله وکیل در بشاگرد که شهری در مجاورت شماست مطالعه نمایید.

یکی از انواع تخصص های وکلا موارد کیفری میباشند که شما کاربران گرامی برای مشاوره و بدست آوردن اطلاعات از موارد و تخلف هایی که زیر مجموعه تخصص کیفری میباشند  میتوانید با توجه به شهر خود مقاله وکیل کیفری در بوشهر ، وکیل کیفری در بندرعباس، وکیل کیفری در اصفهان یا وکیل کیفری در شیراز  را مطالعه کنید.

حقوق خصوصی

حقوق خصوصی به صورت کلی به دو حالت مشخص می شود.

حقوق بین همه افراد هنگامی که در جامعه حضور دارند و شایسته برخورداری از حقوق خود هستند که در این صورت اندازه و روش اجرای آن در حقوق خصوصی مورد بحث می باشد به طور مثال یک شخص حقیقی در جامعه دارای انواع حق می باشد همانند حق دادخواهی و یا حق اشتغال و امثالهم که این موضوع در خصوص حقوق خصوصی مورد بحث قرار می گیرد شرکت های حقوقی که مشمول شرکت های تجاری و غیرتجاری می باشند اصطلاحاً به آن شخصیت حقوقی گفته می شود همانند شرکت ها و موسسات عام المنفعه  که در جامعه موجود است از مصادیق حقوق خصوصی می باشند که روش انجام وظیفه و گسترش اختیارات و صلاحیت آنها طبق قانون در حقوق خصوصی ملاحظه می گردد.

وکیل در میناب
وکیل در میناب

حقوق بین الملل

حقوق بین الملل مرتبط با روابط دولت ها و سازمان های بین المللی و دیگر روابط حقوقی افراد کشورهای مختلف با هم است که به صورت کلی در عنوان حقوق بین الملل عمومی حقوق بین الملل خصوصی جا میگیرد حقوق بین الملل عمومی در مورد روابط بین دولتها با هم روابط دولتها و سازمان های بین المللی به طور مثال سازمان ملل یا سازمان خوار و بار جهانی است.

حقوق بین الملل خصوصی هم روش انجام قواعد حقوقی شهروندان باقی کشورها با هم و باقی اشخاص حقوق خصوصی در گستره بین‌المللی را  مورد بحث قرار می دهد.

به طور مثال اگر یک شهروند ایرانی از یک شخص یا یک شرکت تجاری و انگلیسی درخواست و مطالباتی دارد این موضوع هم در حقوق بین الملل خصوصی بررسی شود و طبق قوانین بین المللی رفع می گردد.

ویژگی های یک وکیل حقوقی

وکیل حقوقی ابتدا در طی جلسه ای با موکل خود به صورت مفصل در مورد پرونده گفت و گو می کند باید اسناد و مدارک موجود را با دقت ملاحظه کند و نتایج احتمالی را که در آینده حاصل از اقامه دعوا باشد را با موکل خود در میان بگذارد مخارج دادرسی دعاوی و دیگر حق الوکاله وکیل و طول مدت زمان حدودی دادرسی به پرونده را باید به موکل خود بگوید تا طبق آن موکل قادر باشد تصمیم گیری در خصوص اقامه دعوا یا عدم اقامه آن به دست آورد پس از این که این ملاحظات انجام شد در مورد پرونده موکل به صورت انعطاف پذیری رسیدگی نماید تا باعث برد او در پرونده شود.

همه می دانیم که یک وکیل خوب لازم است که امانت دار خوبی باشد به نوعی محرم اسرار موکل است و نباید اطلاعات موکل را حتی در صورت پایان یافتن پرونده به دیگری بگویند

وکیل در میناب
وکیل در میناب

وکیل حقوقی نباید موکل خود را بیخود و بی جهت امیدوار کند با این وجود که با توضیحات کامل و جامع راه درست قانونی و روش گذراندن مراحل وسیله گیری پرونده را برای موکل نمایان می کند نباید از عباراتی همچون من مطمئنم و یا من حتماً تضمین می کنم استفاده کند و همچنین وی نباید سعی و تلاش در حیله و فریب موکل داشته باشند.

جالب است بدانید که تغییر نام نیز از مسائل حقوقی میباشد که در مورد آن به صورت جامع در مقاله وکیل در رودان توضیح داده ایم.

یک وکیل حقوقی خوب حتماً از تجربه های افراد و علم و آگاهی خود برای رفع موضوع استفاده می کنند و برای دست یافتن به کشف حقیقت کلیه اقدامات ضروری را باقاضی انجام می دهد.

انواع وکیل حقوقی

وکیل ملکی

وکیل ملکی در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری می تواند به طور کاملا تخصصی در زمینه دعاوی اموال غیر منقول و پرونده های مرتبط با این پرونده فعالیت کند و سبب کمکی به افرادی که در این باره مشکل دارند شود منظور از اموال غیر منقول اموالی مثل خانه و ماشین و زمین و …. هستند یعنی اموالی که قابلیت منتقل شدن و جا به جایی ندارند.

از ویژگی های مهم برای یک وکیل ملکی دانش حقوقی بالا و اطلاعات راجب املاک است از آن لحاظ که حوزه وکالت املاک گسترده است و دعاوی مختلف حقوقی/ کیفری/ ثبتی را در بر دارد.

به صورت خلاصه یک وکیل ملکی باید در زمینه هایی مثل تقاضا و مطالبه سر قفلی/ حق کسب و پیشه/ تخلیه کردن ملک استیجاری/ دعاوی افراز و جدا سازی دعاوی سه گانه تصرف آگاهی داشته باشد

برای مشاوره با وکیل حقوقی در شیراز و در یافت مشاوره در این زمینه به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

وکیل مهاجرتی

واژه وکیل مهاجرت حتما یک بار به گوش همه خورده است این نوع از وکیل باید قادر باشد به مهاجرین بهترین مشاوره را در خصوص کشور ها و تابعیت آن ها  و قوانین آن بدهد و دارای اطلاعات حقوقی بالایی باشد

برای مشاوره با وکیل محاجرت به صورت اختصاصی و ویژه میتوانید با وکیل مهاجرت در بندر عباس یا اگر ساکن اهواز هستید با  وکیل مهاجرت در اهواز نیز مشورت نمایید.

وکیل تسخیری

وکالت تسخیری نوعی از وکالت است که از سمت دادگاه در کارهای کیفری برای دفاع کردن از متهم به وکلای دادگستری ارجاع می شود.

وکیل معاضدتی

وکیل معاضدتی نوعی وکیل است که برای افرادی می باشد که قادر به توانایی وکیل انتخاب کردن و پرداخت کردن حق الوکاله نیستند و این افراد می توانند از کانون وکلا درخواست وکیل معاضدتی کنند کانون هم همه شرایط را بررسی می کند و در صورت پذیرش وکیل معاضدتی را معرفی می کند.

وکیل در میناب
وکیل در میناب

وکیل خانواده

همان طور که از نام آن مشخص شده است وکیل خانواده باید تسلط کافی بر قوانین و مقررات خانواده و جامعه داشته باشد به این خاطر که لفظ وکیل به طور کلی عام است چنین فردی می تواند وکیل محضری باشد که در دفتر خانه اسناد رسمی به وسیله فرد منتخب می شود تا به منظور امور خانوادگی و گرفتن حق و حقوق پایمال شده اعضای خانواده کمک کند و یا این که می تواند وکیل دادگستری باشد که به نیابت از موکل خودش در دادگستری برای گرفتن حق موکل خود اقدام کند.

وکیل خانواده باید دعاوی مربوط به خانواده را آگاه باشد دعاوی مثل طلاق/ مهریه/ نفقه/ حضانت این آگاهی با حاضر شدن در دادگاه های خانواده به دست می آید.  و بهتر است که وکیل در شهری باشد که مشکلات به وجود آمده اند برای مثال اگر در شیراز زندگی میکنید بهتر است وکیل خانواده در شیراز انتخاب شما باشد یا اگر ادر اصفهان زندگی میکنید میتوانید با وکیل خانواده در اصفهان صحبت کنید.

وکیل خانوادگی در حقوق ایران وکیلی است که از طرف یک خانواده به منظور انجام همه امور حقوقی آن خانواده انجام وظیفه می کند.

اگر هر خانواده ای یک وکیل خانوادگی داشته باشد چنانچه کار حقوقی پیش آید یک مرحله را جلو هستند  به این خاطر که  نمی خواهند تازه دنبال وکیل بگردند شما برای داشتن وکیل خانوادگی باید بر اساس قراردادی حق اقامه دعوا و دنبال کردن امور حقوقی هر یک از اعضای خانواده را به صورت مستقل و کامل به وکیل مورد نظرتان بسپارید.

برای مشاوره و مطرح نمودن مشکل خود و در صورت نیاز به وکیل حقوقی می توانید به صورت بیست و چهار ساعته تلفنی و آنلاین با ما در ارتباط باشید.