وکیل روابط نامشروع در اصفهان|مشاوره تلفنی سریع و 24 ساعته

وکیل روابط نامشروع در اصفهان

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09225192408)

ویدیو وکیل رابطه نامشروع در اصفهان(مهدی حنیور دانشجوی حقوق)

وکیل روابط نامشروع در اصفهان کیست؟

به رابطه میان زن و مرد نامحرم که خارج از حد مشخص شده باشد و مرزهای شرعی و قانونی را رد کند ، رابطه نامشروع گفته می شود . بر اساس ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی جهت تعریف رابطه نامشروع آمده است که اگر زن و مردی که میان آنها علقه زوجیت نباشد ، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل همبستر شدن و بوسیدن شوند به شلاق تا ۹۹ ضربه محکوم خواهد شد . علقه زوجیت به معنای عقد مشروط بین زن و مرد می باشد .

همچنین باید گفت که رابطه نامشروع یک جرم تعزیری هست ، که دامنه آن بسیار وسیع می باشد ،  و می تواند موارد گوناگونی را در بر بگیرد ،  ولی زنا یک جرم حدی هست که مرتبط با رابطه جنسی میان زن و مرد نامحرم می باشد .

رابطه نامشروع دون زنا

از تفاوت های این دو جرم ، چگونگی ثابت کردن رابطه نامشروع است ، که در جرم زنا این اثبات سخت تر از رابطه نامشروع دون زنا هست . بر اساس ماده ۶۳۷ تا ۹۹ ضربه شلاق هست ولی این مجازات با نظر قاضی امکان دارد  ، که تبدیل به جزای نقدی شود ، همین طور باید گفت که رابطه نامشروع دارای جنبه عمومی باشد و اگر شاکی خصوصی داشته باشد و رضایت بدهد ، رسیدگی متوقف نمی گردد و تا زمان صادر شدن حکم ادامه دارد .

نحوه اثبات رابطه نامشروع

وکیل روابط نامشروع در اصفهان
وکیل روابط نامشروع در اصفهان

از مهم ترین ، بهترین و راحت ترین راه جهت اثبات رابطه نامشروع ، اقرار  متهم می باشد ، ولی  یک سری راه های دیگر مانند عکس ، فیلم ، پیام های فضای مجازی و تماس می توان به اثبات این رابطه پرداخت .

پس رابطه نامشروع دون زنا ، دارای گستردگی بسیاری می باشد و همچنین باید گفت که امروزه حضور زنان در اجتماع بسیار زیاد شده است و شما به این فکر می‌کنید ، که چه رابطه های مشروع و چه رابطه های نامشروع هستند .

جرم رابطه نامشروع احتیاجی به شاکی خصوصی ندارد و جز جرائم منافی عفت عمومی هست و به جهت آنکه باعث از بین رفتن نظم عمومی جامعه می گردد و اگر فردی به این جرم مرتکب شود و شاکی خصوصی نداشته باشد ، یا این که شاکی به او رضایت بدهد ، جرم از بین نمی‌رود و امکان دارد مجازات کمتری را برای شخص مجرم در نظر گرفت ، دادستان یا نیروی انتظامی به جرم رابطه نامشروع رسیدگی و پیگیری می کند ، همچنین به دلیل شرایط خاصی که این پرونده‌ها دارند ، بهتر است که نزد یک وکیل رابطه نامشروع بروید و کارهای خود را جهت حل به او بسپارید .

اگر شما با یک وکیل رابطه نامشروع‌ مراجعه کنید ،  اگر که شاکی داشته باشید یا متهم باشید ،   و با او مشورت کنید ، باعث می شود که با توجه به توضیحاتی که یک وکیل رابطه نامشروع به شما می دهد ، شما با دید وسیع تری به پرونده رسیدگی کنید .

همچنین در پرونده های رابطه های نامشروع معیار و ملاک تعیین سرنوشت پرونده شما تخصص و تجربه وکیل می باشد ، به همین دلیل اگر به وکیلی مراجعه کنید که در پرونده های مشابه به پرونده شما دارای موفقیت بسیاری باشند ، می توانند به شما کمک کنند ، که از حق خود در پرونده دفاع کنید و به حل مشکلات خود بپردازید پس جهت حل مشکلات خود در زمینه روابط نامشروع بهتر است یا نزدیک یک وکیل رابطه نامشروع بروید از او  مشاوره بگیرید و کارهای خود را جهت حل به او بسپارید .

اکر میخواید بدانید چگونه به مراحل جرم رسیدگی کنید میتوانید مقاله مراحل رسیدگی به جرم را نیز مطالعه کنید.

انواع روابط نامشروع

برخی از دادگاه ها جهت برقراری روابط پیامکی و مجازی و غیرحضوری را نیز جزء روابط نامشروع می‌دانند و جرم محسوب می‌کنند و برخی دیگر تنها روابط حضوری میان زن و مرد نامحرم و حضور آنها در یک مکان را جرم می‌دانند البته باید یکسری موارد استثنا را نیز بیان کرد مثل برقراری تماس میان همکارها که یکسری صحبت‌هایی را در زمینه کاری می‌کنند ایا صحبت فامیل جهت مشاوره معاشرت یا صحبت همکلاسی‌ها و احوالپرسی ها نباید جزو روابط نامشروع قرار گیرد همین طور باید بگویم که اگر یک دختر و پسر در یک خانه بدون محرمیت باشند رابطه نامشروع خوانده می شود ، حتی اگر هیچ اتفاقی میان آن ها رخ ندهد ، خلاف قوانین می باشد ، پس باید گفت که حتی رفتن دختر و پسر نامحرم به رستوران و کافی شاپ به لحاظ قانونی رابطه نامشروع می باشد .

وکیل روابط نامشروع در اصفهان
وکیل روابط نامشروع در اصفهان

مجازات رابطه نامشروع

در پی ثابت شدن زنا اگر طرفین متاهل باشند ،  مجازات آنها اعدام می باشد ،  اگر که  رابطه نامشروع با رضایت طرفین شکل گرفته باشد و زنا رخ نداده یا اثبات نشده باشد . قانون گذار جهت جرم رابطه نامشروع مجازات شلاق را ۹۹ ضربه را در نظر می گیرد ، در این ارتباط دفاعیات وکیل رابطه نامشروع جهت اثبات و ثابت نکردن . در صورتی که رابطه نامشروع با اجبار یک طرف رخ داده باشد  ، مجازات آن تنها نسبت به اکراه کننده اعمال می گردد .

جهت مجازات حکم تا ۹۹ ضربه اعلام گردیده است ،  و حتی این عدد می‌شود کمتر گردد ،  تخفیف در مجازات دارای شرایط پیچیده ای می باشد ، در نتیجه باید حتماً از یک وکیل رابطه نامشروع بروید ، از او مشاوره بگیرید و از او بخواهید که به پیگیری پرونده شما بپردازد ،  همچنین باید گفت که مجازات رابطه نامشروع غیر قابل گذشت است ، یعنی حتی اگر که شاکی رضایت بدهد   هم چنان مجازات فرد برقرار می باشد و تنها امکان دارد که در مجازات او تخفیف داده شود ، پس بهترین کاری که شما می‌توانید در این پرونده‌ ها انجام دهید ، این است که نزدیک یک وکیل روابط نامشروع بروید و تمام امورات خود را جهت حل به آنها بسپارید .

تفاوت زنا و رابطه نامشروع

رابطه نامشروع دایره وسیعی دارد و هرگونه ارتباط میان زن و مرد نامحرم چه رابطه جنسی باشد و چه رابطه غیر جنسی از مرزهای قانونی و شرعی بگذرد ، رابطه نامشروع می باشد .  مانند لمس کردن ، دست دادن  ، عشق بازی کردن ،  در آغوش گرفتن ، تقبیل و مضاجعه و همینطور ارتباطات غیر جنسی مانند ارسال پیامک های مستهجن و مکالمه عاشقانه که منجر به مشام عاشق گردد . همچنین رابطه نامشروع یک جرم تعزیری می باشد . ولی زنا به معنای دخول اندام تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه  در مقعد زن یا واژن تناسلی او می باشد . همچنین باید گفت که زنا یک جرم حدی است و به معنای این است که این مجازات اینجا بسیار پر مشقت و سخت است ،  و باعث می‌شود که مردم آن را انجام ندهند .  مجازات جرم حدی شامل شلاق ، اعدام و غیره می باشد . هم چنین باید گفت که اثبات جرم زنا بسیار سخت تر از دیگر روابط نامشروع می باشد ، زن زناکار را زانیه و به مرد زناکار زانی گفته می شود .

وکیل روابط نامشروع در اصفهان
وکیل روابط نامشروع در اصفهان

زنای به عنف چیست؟

زنای به عنف یا با اجبار با تجاوز و زور همراه می باشد و یکی از طرفین مجبور و این عمل شده است و رضایت ای نداشته است ،  به طور مثال اگر یک مرد با توسل به زور به برقراری رابطه نامشروع به زنی بپردازد و زن رضایت نداشته باشد تجاوز محسوب می گردد و زنا به عنف می باشد و مرد به مجازات محکوم می شود و در این نوع صنا فقط فرد اکراه کننده مجازات می گردد .

زنای غیر محصنه چیست ؟

این زنا به دو دسته تقسیم بندی می گردد :

▪زنای غیر محصنه فرد مجرد ، که شخصی که به دلیل نداشتن همسر با اختیار خود اقدام به برقراری رابطه نامشروع زنا می کند .

▪ زنای غیر محصنه فرد متاهل که در ارتباط با شخصی که همسرش به دلیل بیماری یکسری موارد یا غیبت نمی تواند با همسرش رابطه جنسی داشته باشد پس او با فرد دیگری وارد رابطه نامشروع می شود .

مجازات زنای غیر محصنه ۹۹ ضربه شلاق  می باشد . ولی باید گفت که این مجازات به شرایط گوناگونی بستگی دارد و ثابت کردن آن سخت می باشد ، پس اندازه مجازات به نظر قاضی بستگی دارد و با توجه به نوع رابطه نامشروع و شرایط پرونده او رای صدور می‌یابد ، هم چنین باید گفت که این مجازات حدی می باشد و به جریمه نقدی تبدیل نمی‌شود و فقط می تواند یک وکیل رابطه نامشروع رفت که بتوان به اثبات جرم متهم به رابطه نامشروع یا رفع اتهام رابطه نامشروع پرداخت . همچنین شرایط قانونی برای فرزندی که از رابطه نامشروع متولد میشود را در مقاله سهم الارث فرزند نامشروع مطالعه نمایید

زنای محصنه چیست ؟

اگر شخصی متاهل باشد و همسر او نیز در دسترس باشد و هر زمانی که او خواست امکان رابطه جنسی با همسر خود را داشته باشد با شخص دیگری وارد رابطه جنسی نامشروع نشود ،  به این نوع عمل زنای محصنه گفته می شود . اگر زنای محصنه اثبات گردد ، مجازات آن اعدام می باشد ، در این زمان بهتر است که نزد یک وکیل رابطه نامشروع بروید ، زیرا به دلیل اینکه از کلیه قوانین حوزه و تبصره های آن آشنایی دارند و دارای تجارب بالایی در این زمینه می باشد ، می تواند به شما جهت حل این مشکل کمک کند .

وکیل روابط نامشروع در اصفهان
وکیل روابط نامشروع در اصفهان

 زنا با محارم نسبی چیست ؟

اشخاصی که با آنها نسبت فامیلی و رابطه خونی داریم و با آنها محرم می باشیم مثل برای مردان مادر ، خاله  ،خواهر ، عمه و برای زنان برادر ، پدر ،  عمو و دایی  ، محارم نسبی محسوب می گردند .