وکیل مواد مخدر در اصفهان|مشاوره تلفنی سریع و 24 ساعته

وکیل مواد مخدر در اصفهان

وب سایت حقوقی یاروکیل

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09225192408)

وکیل مواد مخدر در اصفهان
وکیل مواد مخدر در اصفهان

وکیل مواد مخدر در اصفهان کیست؟

یک وکیل خوب کیلی می باشد که در یک حوزه به طور تخصصی فعالیت می‌کند او با فعالیت در یک حوزه مشخص دارای تجربه بسیاری می شود و در آن زمینه مهارت کافی به دست می‌آورد و به کلیه آیین نامه ها و قوانین مربوطه مسلط می شود . آگاهی کامل در این زمینه دارد .

پس به وکیلی وکیل مواد مخدر گفته می شود که وکیل کیفری نیز هست و به صورت انحصاری در پرونده های کیفری مواد مخدر وکالت می کند و بیشتر فعالیت های او در زمینه جرائم مرتبط با مواد مخدر و پرونده های کیفری در این زمینه می باشد . پس یک وکیل می تواند در تمامی زمینه‌ها به وکالت بپردازد ، اما وکیلی خوب و مجرب می باشد ، که به طور تخصصی در یک حوزه مشخص به طور مثال در حوزه مواد مخدر به وکالت بپردازد و در این زمینه دارای تجارب گوناگون می شود و به کلیه آیین نامه ها و مقررات مسلط می باشد . چنین وکیلی شانس موفقیت پرونده را بالا میبرد .

وکیل تسخیری مواد مخدر :

زمانی که قانون برای متهم الزام به اخذ وکیل میکند ، دادگاه ذیصلاح با ارسال نامه‌ای به کانون وکلا ، تقاضای مشخص کردن وکیل تسخیری برای متهم واجد شرایط می کند ، در این زمان وکیل مواد مخدر به گونه تسخیری برای متهم مشخص می‌شود و به دادگاه مراجعه می‌کند و به دفاع از حقوق موکل خود می‌پردازد .

دلایل مراجعه به وکیل مواد مخدر در اصفهان

به این دلیل به وکیل مواد مخدر احتیاج داریم که یک وکیل می‌تواند بهترین دفاع را از متهم داشته باشد ، اشخاص جامعه دارای سواد حقوقی کمی می باشند و نمی توانند به خوبی از متهم دفاع کنند . گاهی امکان دارد که موکل بدون توجیه نزد مأموران مبارزه با مواد مخدر یا در بازپرسی و یا  در دادسرا اظهاراتی را امضا و اثر انگشت می‌کند ،  که بر علیه او و غیر واقعی می باشد ، پس اقرار به ضرر آنها هست ، در حالی که مرتکب هیچ اتهام و جرمی مرتکب نشده اند ، همواره یک وکیل مواد مخدر به احقاق حقوق موکل خود می‌پردازد و از ایراد اتهام دروغین به موکل خود جلوگیری می‌ کند .

وکیل مواد مخدر در دادسرا

یک وکیل مواد مخدر قبل از اینکه جلسه رسیدگی تشکیل بشود ، یعنی در زمان انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرا حضور دارد و می‌تواند به مطالعه پرونده بپردازد و نکات قابل اهمیت را در یابد و به شما نحوه بهترین دفاع را عرضه کند . به به دلیل اینکه در برخی از مواقع دادیار یا بازپرس اجازه ارائه دفاع را به وکیل نمی‌دهند و تمامی پرسش ها را از موکل خود می پرسند .

وکیل مواد مخدر در اصفهان
وکیل مواد مخدر در اصفهان

وکیل در دادگاه بدوی

اگر نتوانستید در روند عملیاتی پرونده یک وکیل بگیرید ، بهتر است که در مرحله رسیدگی پرونده کیفری در دادگاه حتماً نزد یک وکیل متخصص و مجرب بروید و وکالت پرونده را به او بدهید ، به دلیل اینکه پرونده کیفری با موضوع جرم های مرتبط با مواد مخدر بعد از اینکه در دادگاه رسیدگی می شوند ، در آن زمان حکم محکومیت متهم صادر می شود ، پس بهتر است که در این زمان از متهم دفاع شود و وکیل داشته باشد .

وکیل در دادگاه تجدید نظر

در دادگاه تجدید نظر گرفتن یک وکیل مواد مخدر بسیار مفید می باشد و در نتیجه بسیار تاثیر گذار هست ، وکیل هر چقدر متخصص و مجرب تر باشد ،  می تواند در مرحله تجدیدنظر به شما بیشتر کمک کند ، زیرا مرحله تجدیدنظر مرحله ای می باشد ، که اعتراض و لوایح تقدیمی توسط قضات مورد بررسی قرار می گیرد و امکان دارد که طرفین در این جلسه رسیدگی دعوت نشوند و رای تجدید نظر بدون برگزاری حتی یک جلسه دیگر صادر می‌شود و رای دادگاه تجدید نظر قطعی می باشد ، پس بهتر است که در این مرحله حتما یک وکیل مجرب داشته باشید و کارهای خود را به او بسپارید .

هزینه وکیل جهت پرونده مواد مخدر

هزینه گرفتن وکیل مواد مخدر به توافق میان وکیل و موکل بستگی دارد و دارای تعرفه قانونی می باشد ، که از طرف قوه قضاییه مشخص گردیده است ، و حق الوکاله وکیل بر اساس تعرفه و درجه جرم ارتکابی مشخص می شود .

مشاوره حقوقی با وکیل مواد مخدر

بهتر است که متهم برای گرفتن مشاوره حقوقی نزد یک وکیل برود و به وکیل وکالت دهد . مشاوره حقوقی و وکیل مواد مخدر از ابعاد گوناگون پرونده آگاه می باشند و دید صحیحی را در اختیار شما می گذارند ، با گرفتن مشاوره حقوقی می توانید بفهمید که جرم ارتکابی شما درجه چند می باشد و دارای چه مجازاتی است و شما می توانید دفاعیاتی را ارائه بدهید و در نتیجه در پرونده شما تاثیرگذار می‌باشد .  پس به شما توصیه می‌کنیم که در این جرائم حتماً به یک مشاوره حقوقی و وکیل مواد مخدر مراجعه کنید و اطلاعات و آگاهی صحیحی در ارتباط با پرونده خود به دست بیاورید .

وکالت تخصصی در زمینه مواد مخدر دارای چه مزیتی می باشد ؟

زمانی که یک وکیل در زمینه مواد مخدر دارای وکالت تخصصی می باشد ، به رویه عملی این حوزه اشراف کامل دارد ، احاطه بر این رویه موجب می شود که تصمیمات صحیح اتخاذ گردد ،  وکالت تخصصی در دعاوی مرتبط با مواد مخدر به معنای مسلط بودن به قوانین این حوزه می باشد ،  اگر یک وکیل به مجموعه قوانین مدون تسلط نداشته باشد ، نمی تواند در محکمه ، دفاع مفید و موثری را ارائه دهد ، یک وکیل کیفری زمانی که در پرونده های کیفری با موضوع جرم های مرتبط با مواد مخدر به صورت تخصصی وکالت می‌کند ،  می‌تواند به تمامی پرسش‌های موکل و خانواده او پاسخ دهد و آنها را راهنمایی کند ، تا بهترین تصمیم را بگیرند و این موضوع در نتیجه پرونده بسیار تاثیرگذار می‌باشد .

وکیل مواد مخدر در اصفهان
وکیل مواد مخدر در اصفهان

دفاع از متهم به وسیله وکیل مواد مخدر :

در رویه محاکمه دو نوع دفاع هست  ، اول دفاع شفاهی که در زمان جلسه رسیدگی دادگاه نزد قاضی شعبه ارائه می‌شود و دومین دفاع ، دفاع کتبی هست ، که مرتبط با تنظیم لایحه دفاعی تقدیم دادگاه می شود . هم دفاع شفاهی و هم دفاع کتبی به دانش و تخصص کافی احتیاج دارد ،  و وکیل باید توانایی این را داشته باشد که در ذهن مقام رسیدگی کننده ، حقیقت و واقعیت را به صورت دفاعی در بهترین حالت ممکن ارائه دهد ،  و با تقدیم لایحه دفاعی از موکل ، کلیه نکات ضروری و قانونی را کتبی به محاکمه ارائه دهد .

لایحه دفاعیه از متهم در پرونده های مواد مخدر

اگر بعد از جلسه یا در حین رسیدگی یکسری نکات قانونی و حقوقی جهت دفاع از موکل به ذهن وکیل برسد و یا اینکه بعد از پایان جلسه رسیدگی موکل یکسری اطلاعات جدید را در اختیار وکیل قرار دهد و یا اینکه اسناد و مدارکی جهت بی گناهی یا جهت تخفیف در حق موکل در اختیار وکیل باشد ، وکیل می تواند از محکمه فرصت بگیرد و در تنظیم لایحه دفاعی از موکل کلیه موارد مورد احتیاج را که ضروری و مفید می باشد ،  به محکمه تقدیم نماید . همچنین باید گفت که اگر دارای وکیل متخصص کیفری نیستید ، بهتر است که تنظیم لایحه دفاعی را به دست وکیل مواد مخدر بگذارید .

وکیل مواد مخدر برای زندانی

اگر برای متهم ، وکیل تسخیری در نظر گرفته شود .  دیگر  احتیاجی به اقدام خاصی از ناحیه مجرم نیست  ، ولی متهم به ارتکاب جرم مواد مخدر در زندان هست ، ولی وفق قانون مشمول اعطای وکیل تسخیری به او نمی باشد ، زندانی می تواند با وکیل تماس تلفنی داشته باشد و از او درخواست کند ، که به زندان مراجعه کند و با وکالت نامه از وکیل بخواهد که در پرونده کیفری ورود کند ، همینطور خانواده زندانی نیز می تواند که نزد یک وکیل رفته و انجام امورات وکالت را از آنها درخواست نماید ، در این زمان وکیل مواد مخدر به زندان مراجعه می‌کند و از زندانی وکالت می‌گیرد .

یک وکیل مواد مخدر با تقاضای اعمال مقررات جهت تخفیف مجازات  ، استناد صحیح و قوانین تعلیق اجرای مجازات و دیگر کیفیت از محکمه را درخواست کند و باعث شود که نتیجه پرونده شما تغییر کند . پس همانطور که گفتیم یک وکیل متخصص در حوزه مواد مخدر دارای دانش   تخصصی ، اطلاعات و آگاهی می باشد و در  زمینه مواد مخدر دارای تجربه و سابقه کاری خوبی است و به کلیه آیین نامه ها و مقررات در این زمینه مسلط می باشد و می تواند در زمان مناسب به دفاع از حقوق شما بپردازد و از پایمال شدن حق شما جلوگیری کند .

وکیل مواد مخدر در اصفهان
وکیل مواد مخدر در اصفهان

در آخر باید بگوییم که حقوق دارای زمینه بسیار گسترده ای می باشد و هیچ حقوقدان و وکیلی نمی تواند بگوید که در تمامی این زمینه‌ ها دارای تخصص می باشد ، پس بهترین وکیل ، وکیلی می باشد ، که دارای حرفه ای تخصصی می باشد و در یک زمینه خاص به صورت تخصصی فعالیت می‌کند و در آن زمینه دارای تجارب و سوابق بسیاری می شود ، این وکیل به دلیل اینکه در یک زمینه پرونده های بسیاری را میگیرد ، به مهارت و تخصص کافی دست پیدا می‌کند و به کلیه آیین نامه ها و قوانین مرتبط با این حوزه آشنا و مسلط می گردد ، یک وکیل مواد مخدر به وکیلی کیفری گفته می‌شود که به صورت انحصاری  در پرونده های کیفری مواد مخدر به وکالت می‌پردازد و بیشتر فعالیت او در ارتباط با جرائم مرتبط با مواد مخدر و پرونده‌های کیفری می باشد ،  یک وکیل مواد مخدر در زمینه های غیر مرتبط مانند دعاوی خانواده به وکالت نمی‌پردازد و تنها در حوزه تخصصی خود مشغول است .